Hakkımızda

Lezzetli Varoluşumuz…

Hikayemiz 1951 yılında Kınalıada’da başlıyor ve sonrasında Ziya Gündoğdu’nun önderliğinde devam ediyor. Bugün; Nişantaşı, Çağlayan, Kınalıada, Büyükada, Kağıthane Butik Pastacılık Mağazası ve 7/24 Kurumsal hizmetler bölümlerimizle müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Hitap ettiğimiz kitlenin damak zevkini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştirip, geçmişten günümüze kadar gelen lezzetimizi değiştirmiyoruz. Ürünlerimizi aslına uygun hammaddelerle üretip, lezzetimizin sırrını organik, yöresel ürünlere bağlıyoruz.

Her çeşit pastaları, kurabiyeleri, sütlü tatlıları, lokumları, baklavaları, şekerpareleri, ekmek kadayıfı, tel kadayıfı ve buna benzer çeşitleri mönümüzde bulunduruyoruz. Mönüdeki ürünler haricinde, talep olduğu zamanlarda özel olarak üretim de yapıyoruz. Paket servis konusunda belirli bir çerçeve içinde hareket etmiyoruz. 7 gün 24 saat her an müşterilerimize hitap ediyoruz. Özellikle kurumsal müşterilerden gelen talepler doğrultusunda hangi gün ve saat olursa olsun, her an siparişleri gönderebiliyoruz.

Her şey bize ve size yakışır şekilde!

1951 yılından bugüne kadar koruduğumuz çizgiden ve kalite anlayışından ödün vermeyerek, ürettiğimiz mamülleri, her zaman günlük olarak hazırlıyoruz. Bu durumu, mönümüzdeki ürün çeşitliliğinin geniş yelpazesi kanıtlıyor. Her ürün için ayrı ayrı özen gösterip, BAHAR markasına yakışır bir şekilde ürünlerimize yansıtıyoruz.

Gıda sektöründe, üzerimize düşen görevi en lezzetli şekilde yerine getiriyor, 1951 yılından beri hiç ara vermeden ve vizyon sınırlarımızdan çıkmadan hareket ediliyoruz. Ürünlerimizi tadan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için lezzetin son aşaması anlamına gelmekte... lezzetlerimizin varoluşu ile başlayan hikaye, müşterilerimizin bu lezzete doymaları ile son buluyor...

BAHAR gibi sıcak, BAHAR gibi taze sevgiler...